Fotoserie Misdienaarsdag Oudenbosch

“Geweldig dat jullie met zoveel gekomen zijn!” Met die woorden opent pastoor Maickel Prasing de Misdienaarsdag die op zaterdag 13 september werd gehouden in en om de basiliek van Oudenbosch.
Maar liefst 450 misdienaars uit alle zeven bisdommen van Nederland verzamelden zich om samen met bisschop Liesen en hulpbisschop Woorts van aartsbisdom Utrecht de eucharistie te vieren, elkaar te ontmoeten en een speurtocht met opdrachten in de stad.
“Vandaag vieren we dat we er niet alleen voor staan,” benadrukt Prasing in zijn welkomstwoord in de ‘kleine kopie van de Sint-Pieter in Rome’. De pastoor is enorm onder de indruk van de intochtprocessie en het beeld van zoveel misdienaars in toog is indrukwekkend.
De indrukwekkende fotoserie is van fotograaf Ramon Mangold.