Bisdom Haarlem-Amsterdam









Lancering ‘In de Wolken’

Gratis film op Hetgroteverhaal.nl

gepubliceerd: dinsdag, 28 april 2026

Sem en zijn opa zijn hele goede maatjes. Ze bestu­deren de wolken en werken samen aan 'hun' project, totdat opa plot­se­ling over­lijdt. Deze verlies­erva­ring wordt omge­bogen naar het omarmen van de ‘hoop’ en het herwinnen van ver­trouwen. In de geest van opa pakt Sem hun ge­za­men­lijke project weer op, zo leeft opa voort.

Dit is in lijn met het Bijbelse verhaal. De missie van Jezus krijgt een ver­volg in het han­de­len van Zijn volgelingen. Met het vuur van de geest­kracht van Jezus -van Pink­ste­ren- gaan zij aan de slag. Het leven stopt niet, maar gaat door: voor de volgelingen van Jezus én voor Sem.

In de nieuwste film 'In de Wolken' staan de be­lang­rijke feest­da­gen Hemel­vaart en Pink­ste­ren tezamen centraal. De film bena­dert thema's als verlies, her­in­ne­ring en hoop vanuit de bele­vings­we­reld van kin­de­ren en maakt deze on­der­wer­pen bespreek­baar voor ge­zin­nen en in het onder­wijs.

De film 'In de Wolken', met in de hoofdrollen Barry Atsma, Kim Lian van der Meij en Fleur Overgaag is gratis te zien via de web­si­te van Het Grote Verhaal:

Ook dit project van de stich­ting Het Grote Verhaal, dat in samen­wer­king met Nachtzon Media tot stand is geko­men, bestaat naast de film uit luister­ver­halen voor kin­de­ren van 3-6 en van 7-12 jaar en uit les­ma­te­riaal. Ook dit is via de web­si­te be­schik­baar.

De stich­ting Het Grote Verhaal heeft als missie om via nieuwe, eigen­tijdse wegen verhalen uit de Bijbel en de chris­te­lijke traditie door te geven aan alle jonge kin­de­ren van Neder­land via hun ouders en de leer­krachten op basis­scho­len.

In de Wolken




Bisdom Haarlem - Amsterdam • Postbus 1053 • 2001 BB  Haarlem • (023) 511 26 00 • info@bisdomhaarlem-amsterdam.nlDisclaimerDeze website is gerealiseerd door iMoose